Mokymai

 • BOX BRAIDING

  AFRIKIETIŠKŲ KASYČIŲ PYNIMO IR KITŲ ŠUKUOSENŲ MOKYMAI

  Plaukų pynimai, yra atskira plaukų grožio meistrų sritis, anksčiau tai buvo, tik kasyčių pynimas, dabar tai ir plaukų pluošto „priauginimas“, ir natūralaus plauko pripynimas ir garbanų rišimas, ir įvairių šukuosenų su plaukų pluoštu modeliavimas, ir produktų iš plaukų pluošto gaminimas (tokių, kaip plaukų gumytės/segtukai su kasytėmis, vietisos kasytės (DE ir kt.)

  Daugybė skirtingų technikų, kurios gali visiškai pakeisti plaukus, į naujus, ilgus, tankius ir gražius arba juos visiškai sugadinti, neaplenkiant ir galvos odos. Be to, tai tikrų tikriausias rankų darbas reikalaujantis- sąžiningumo, empatijos, kruopštumo, estetikos, motyvacijos ir žinių. Ką ir norime jums pasiūlyti, šiuose mokymuose.

  Kodėl verta mokytis čia:

  Virs 20 metų kasyčių pynimo ir kitų šukuosenų su plaukų pluoštu bei pridėtiniu natūraliu plauku atlikimo patirtis (Lietuvoje ir užsienyje). Mokymai organizuojami virš 5 m. Apmokinta virš 150 pynėjų. Turinčių patirties ir visai neturinčių patirties.

  Darbo praktika teatre, televizijoje, foto sesijose, video filmavimuose. Nuolatinis mokymasis, nepertraukiamas, susijusių sričių seminarų, bei mokymų lankymas, leidžia, perteikti mokiniams naujoves, tobulėti bei plėsti paslaugų spektrą.

  Baigtos Socialinių mokslų, Edukologijos Bakalauro studijos- Pedagoginiame Universitete, bei plataus profilio kirpėjų mokykla, leidžia tikslingai sudaryti mokymų programas. 

  BAZINIAI MOKYMAI

  1.  Afrikietiškų kasyčių pynimo mokymai. (Intensyvus kursas)

  Teorija ir praktika

  Mokymų metu pinsitės ir pinsite kasytes, sužinosite 20 metų pynimo- sau ir kitiems patirtį. Išmoksite rišti bei pinti ir drakoniukus ir kitas šukuosenas su plaukų pluoštu (3-jų papildomų šukuosenų bazės, garbanų formavimo ir pritaikymo technikos) ir:

  • Kaip atsakyti, į visus klientų klausimus
  • Kaip profesionaliai, nekenkiant klientų plaukams, pinti kasytes ir kada jų negalima pinti
  • Kaip įvertinti galvos odos bei plaukų būklę (trichologijos pagrindai)
  • Kaip paskirstyti plaukus ir pluoštą, skirtingam plaukų ir kasyčių tankumui, atsižvelgiant į kliento galvos odos būklę
  • Kaip elgtis su skirtingų rūšių pluoštu,  spalvų parinkimas, „tikro plauko įvaizdžiui“, spalvų maišymas
  • Gaminių su plaukų pluoštų gaminimas (vientisos kasytės, plaukų gumytės // segtukai su kasytėmis, uodegos, kasos, garbanos)
  • Kaip tvarkomi kasyčių galiukai (skirtingų pynimų technikų)
  • Kasyčių priežiūra, korekcija bei išpynimo būdai
  • Pynimo praktikos būdai

  Užduodami namų darbai, sudaromas individualus tolimesnio mokymosi planas, po mokymų bendraujame online (zoom, Instagrame, facebook, el.paštu, telefonu- kaip bus patogiausia aktualia tema,  individualiai. 

  Po mokymų išduodamas, sertifikatas. 

  Dovana- reikalingos priemonės bei plaukų pluoštas praktikai.

  Mokymų dalyvius kviečiame prisijungti, prie Afrikietiškų kasyčių pynėjų bendruomenės, kurios tikslas, padaryti jūsų veiklą įdomesne ir palengvinti klientų paiešką.

  Mokymų dalyviams suteikiamos nuolaidos plaukų pluošto užsakymui. (www.kasyciunamai.lt Asmeninis profilis priskiriamas pynėjų grupei).

  Po mokymų dienos, mokymai nesibaigia. Jeigu po mokymų dar sunkiau sekasi pinti, teikiamos konsultacijos online arba atvykstant į studiją.

  Jeigu mokymus baigėte prieš 3 ar 5 metus ir ilgą laiką nedirbote su pynimais arba dirbote, tik su viena technika, kviečiame į papildomus mokymus, žinioms atkurti ar patobulinti. Daugiau informacijos el.paštu- info@afrokasytes.lt

  Artimiausi mokymai:    

  Vilniuje- 2024 04 21 d.

  Vilniuje- 2024 04 24 d.

   

  Vilniuje- 2024 05 02 d.

  Vilniuje- 2024 05 15 d.

  Vilniuje- 2024 05 19 d.

  Vilniuje- 2024 05 30 d.

  Vilniuje- 2024 06 06 d.

  Vilniuje- 2024 06 19 d.

   Instagrame- afrikietiskos_kasytes

  www.kasyciunamai.lt

  Online mokytis labai patogu, mokomės individualiai. Prieš mokymus išsiunčiamas startinis priemonių rinkinukas. Reikės, tik savo manekeno galvos, (jeigu neturite padėsime surasti) arba gyvo, kantraus modeliuko su ilgesniais plaukais. Prireikia  dviejų ilgesnių online pamokų, arba 3-4 trumpesnių.  Online mokymų laikas suderinamas individualiai.

  Dėl registracijos ir platesnės informacijos, kviečiame susisiekti el.paštu: info@afrokasytes.lt

  tel. 867024624

   

  ________________________________________________________________

                                                              Mokymai//Seminarai:

   

  _ Drakoniukų pynimas. Pradedantiesiems (skirtingos technikos) teorija ir praktika. 

  _ Drakoniukų pynimas. Pažengusiems  (skirtingos šukuosenos) teorija ir praktika. 

                 Daugiau informacijos el.paštu- info@afrokasytes.lt

  ____________________________________________________________

                                              Plaukų pynėjų mokymai, pažengusiems meistrams:

   

  Mokymai skirti tiems, kas turi patirties afrokasyčių pynime ir moka pinti drakoniukus su plaukų pluoštu. (reikalingi, bent minimalūs įgudžiai), mokymai vertingi tiems, kas bazinius mokymus baigė prieš 3 ar 5 metus ir ilgą laiką nedirbo su pynimais arba dirbo, tik su viena ar dviem technikom.

  Šiuose mokymuose, kursime šukuosenas, kuriose taikysime skirtingas pynimų ir ryšimų technikas, atidirbsime, plaukų pluošto paslaptis.

  Mokymai vyksta individualiai arba mažoje grupėje.

  – Teorija/praktika

  Karkasinės šukuosenos

  DE, SE kasos (gaminimas ir atlikimas)

  Garbanos (gaminimas ir atlikimas)

  Plaukų pluošto priauginimas kasytėmis, kasytės su laisvu galu.

  Gaminių su plaukų pluoštų gaminimas, dredų vėlimas, vientisos kasytės, plaukų gumytės, uodegos // segtukai su kasytėmis, garbanos (skirtingi pritaikymo būdai). Twistai (suktos kasytės). Tekstūrinės/dekoratyvinės kasytės, skirtingi raštai).

  Išduodamas pažymėjimas LT/EN.

   

  Daugiau informacijos el.paštu- info@afrokasytes.lt

  www.afrokasytes.lt svetainės turinys, taip pat mokymų struktūra yra intelektinė afrokasytes.lt nuosavybė. Draudžiama afrokasytes.lt svetainėje paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, be afrokasytes.lt administracijos sutikimo. 

   

  Informacija atnaujinta: 2022-11-05

  Mokymų struktūrą ir programą sudarė, mokymų vadovė Aleksandra Minina.

  www.afrokasytes.lt svetainės turinys, taip pat mokymų struktūra yra intelektinė afrokasytes.lt nuosavybė. Draudžiama afrokasytes.lt svetainėje paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, be afrokasytes.lt administracijos sutikimo. 

   

   

   

   

Registracija

Afrikietiškų kasyčių pynimas

Facebook

El.paštas: info@afrokasytes.lt
Telefonas: +370 670 24624

Lietuva, Vilnius

Rasti mus žemėlapyje

Kontaktinė forma