Plaukų pluoštas-kanekalonas

 •  

  Boxbraiding pažodžiui neišversime, bet jo esmė- plaukų supakavimas/supynimas į kasytes.

  Tai leidžia visiškai pakeisti įvaizdį, plaukų ilgį ir spalvą per vieną dieną.

  Europietiškas plaukas yra gana plonas ir trapus, todėl be galo svarbu kasytes pinti tinkamai, naudojant kokybišką plaukų pluoštą, skirta specialiai kasyčių pynimui, kurio tekstūra, kaip natūralaus plauko, kad kasytės atrodytu, kaip plaukai, o ne kaip kasytės ant plaukų su kinietiška visai sintetine medžiaga, turinčia stiprų sintetikos kvapą ir dirginančia odą, kinietiško visai sintetinio pluošto, gamybos technologijoje naudojama labai stipri chemija, dažnai sukelianti alergines reakcijas ir neleidžiančia plaukui laisvai kvėpuoti. Visiška sintetika sausina odą ir plauką. Todėl siūlome tik kruopščiai atrinktas ir išbandytas, kokybiško pluošto rūšis.

  Kasytėse, kokybiškas dirbtinių plaukų pluoštas atrodo visiškai identiškas plaukui. Jo būna įvairiausių spalvų, galima parinkti tokį patį, kaip ir plaukų spalva arba jo pagalba, visiškai pakeisti plaukų spalvą. Išsiplovus kasytes, šis pluoštas išdžiūsta, taip pat greitai, kaip ilgi plaukai, galima džiovinti džiovintuvu. Pinant kasytes su dirbtiniu pluoštu, galima prailginti plaukus iki liemens, netgi labai trumpus, nuo 5-7 cm. Taip pat tinka ir dredų vėlimui.

  Plaukų pluoštas yra užsakomas, atkeliauja per 5-9 d.d. 

  SVARBU:

  Dėl susiklosšiusios COVID-19 situacijos visose šalyse. Ęsant dideliam siuntų srautui ir apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas Lietuvoje gali vėluoti iki 5 dienų, o užsienio siuntos gali vėluoti ir ilgiau. 

  Dėl pluošto užsakymo, kviečiame kreiptis el.paštu- info@afrokasytes.lt

   

  OMBRE Stiliaus Kanekalonas- 80 g. pluošto pakelyje. 10 Eu.  

  Plaukai, o labiau jų šaknys kasytėse truputėli matosi, todėl Ombre pluoštas su šviesiu viršum labiau tinka šviesiems plaukams, o su juodu ir tamsiu- tamsiems. Norint, kad kasytės atrodytu visiškai, kaip savo plaukai, galima rinktis bet kurią spalvą, tačiau plaukučius, kurių šaknys labiausiai matosi bei palei kraštus, pinti savo plaukų spalvos arba su ja pamaišyti norimą spalvą.

  Apimtinis“ ombre pluoštas–  Labai minkštas, plonas, labiau tinka plonoms-vidutinio storio  kasytėms, storoms kasytėms jo reikėtų labai daug. Pluošto tankis “ į sruogos apačią“ mažėja, tai leidžia nedapinti kasyčių iki galo, paliekant plonėjančią, lengvą plauko sruogą. Fiksuojamas verdančiu vandeniu. 

  Neoninis plaukų pluoštas- 9 Eu. 

  Visiškai baltos spalvos pluoštas, tamsoje ir prie uv  šviečia salotine spalva. Galiukai užbaigiami merkiant į virintą vandenį.  Šį pluoštą galima naudoti visų plaukučių pynimui, plonomis kasytėmis arba , kaip akcentą, įpinant kelias neonines kasytes arba maišant šį pluoštą su kitomis spalvomis vienoje kasytėje. 

  Soft Touch dirbtinių plaukų pluoštas- 9 Eu. 

  Pats minkščiausias, bet tuo pačiu ir tankus!, Tekstūra visiškai, kaip natūralių plaukų, tinka visų rūšių kasytėms. Galiukų užbaigimui, užtenka juos pamerkti į virintą vandenį- suminkštėja ir atrodo visiškai, kaip tikri plaukai, nesivelia ir neišsipina.

   

  Deluxe kanekalonas- 80 g.  10 Eu. 

  Itin minkštas ir plonas, Kaip ir Soft touch pluoštas atitinka  žmogaus plauką, tačiau yra blizgesnis, labiau, kaip dažytas-tiesintas plaukas. Galiukai mirkomi karštame vandenyje ir jų nereikia deginti, dėl jo minkštumo galima kasytes pinti ne iki pat galo, tinka Pony kasytėms. Lengvai garbanojamas  ir tiesinamas, taip pat karšto vandens pagalba.

  Norint, kad kasytės atrodytu visiškai, kaip savo plaukai, galima rinktis bet kurią spalvą, tačiau plaukų viršų pinti savo plaukų spalvos arba su ja pamaišyti norimą spalvą.

  Daugiau informacijos- el.paštu- info@afrokasytes.lt

Registracija

Afrikietiškų kasyčių pynimas

Facebook

El.paštas: info@afrokasytes.lt
Telefonas: +370 670 24624

Lietuva, Vilnius

Rasti mus žemėlapyje

Kontaktinė forma