Plaukų pluoštas-kanekalonas

 • Kasytėse, kokybiškas dirbtinių plaukų pluoštas atrodo visiškai identiškas plaukui. Jo būna įvairiausių spalvų, galima parinkti tokį patį, kaip ir plaukų spalva arba jo pagalba, visiškai pakeisti plaukų spalvą. Pinant kasytes su dirbtiniu pluoštu, galima prailginti plaukus iki liemens, netgi labai trumpus, nuo 5 cm. Taip pat tinka ir dredų vėlimui.

  Plaukų pluoštas yra užsakomas, atkeliauja per 5-7 d.d. 

  Dėl pluošto užsakymo, kviečiame kreiptis el.paštu- info@afrokasytes.lt

   

   

   

  OMBRE Stiliaus Kanekalonas- 80 g. pluošto pakelyje. 11 Eu. 

  Plaukai, o labiau jų šaknys kasytėse truputėli matosi, todėl Ombre pluoštas su šviesiu viršum labiau tinka šviesiems plaukams, o su juodu ir tamsiu- tamsiems. Norint, kad kasytės atrodytu visiškai, kaip savo plaukai, galima rinktis bet kurią spalvą, tačiau plaukų viršų pinti savo plaukų spalvos arba su ja pamaišyti norimą spalvą.

   

   

   

   

  Soft Touch dirbtinių plaukų pluoštas- 10 Eu. Pats minkščiausias, bet tuo pačiu ir tankus!, tinka visų rūšių kasytėms. Galiukų užbaigimui, užtenka, juos pamerkti į virintą vandenį- suminkštėja ir atrodo visiškai, kaip tikri laukai, nesivelia ir ne išsipina.

   

  Deluxe kanekalonas- 80 g.  10 Eu. Itin minkštas ir plonas, visiškai atitinkantis žmogaus plauką, labai tinka plonytėms arba storom kasytėms, jo galiukai mirkomi karštame vandenyje ir jų nereikia deginti, dėl jo minkštumo galima kasytes pinti ne iki pat galo, tinka Pony kasytėms. Lengvai garbanojamas, taip pat karšto vandens pagalba.

   

   

  Norint, kad kasytės atrodytu visiškai, kaip savo plaukai, galima rinktis bet kurią spalvą, tačiau plaukų viršų pinti savo plaukų spalvos arba su ja pamaišyti norimą spalvą.

   

  Daugiau informacijos- el.paštu- info@afrokasytes.lt

Registracija

Afrikietiškų kasyčių pynimas

Facebook

El.paštas: info@afrokasytes.lt
Telefonas: +370 602 72052

Lietuva, Vilnius

Rasti mus žemėlapyje

Kontaktinė forma