Plaukų pluoštas-kanekalonas

 • Kasytėse, kokybiškas dirbtinių plaukų pluoštas atrodo visiškai identiškas plaukui. Jo būna įvairiausių spalvų, galima parinkti tokį patį, kaip ir plaukų spalva arba jo pagalba, visiškai pakeisti plaukų spalvą. Pinant kasytes su dirbtiniu pluoštu, galima prailginti plaukus iki liemens, netgi labai trumpus, nuo 5 cm. Taip pat tinka ir dredų vėlimui.

  Plaukų pluoštas yra užsakomas, atkeliauja per 5-11 d.d. Dažniausiai pluošto siuntimas užtrunka 6-8 d.d. Vilniuje galima atsiimti anksčiau, į kitus miestus keliauja ilgiau.

  Dėl pluošto užsakymo, kviečiame kreiptis el.paštu- info@afrokasytes.lt

   

   

  OMBRE Stiliaus Kanekalonas- 80 g. pluošto pakelyje. 11 Eu. 

  Plaukai, o labiau jų šaknys kasytėse truputėli matosi, todėl Ombre pluoštas su šviesiu viršum labiau tinka šviesiems plaukams, o su juodu ir tamsiu- tamsiems. Norint, kad kasytės atrodytu visiškai, kaip savo plaukai, galima rinktis bet kurią spalvą, tačiau plaukų viršų pinti savo plaukų spalvos arba su ja pamaišyti norimą spalvą.

   

   

   

  Neoninis plaukų pluoštas- 12 Eu. Visiškai baltos spalvos pluoštas, tamsoje ir prie uv  šviečia salotine spalva. Galiukai užbaigiami merkiant į virintą vandenį.  Šį pluoštą galima naudoti visų plaukučių pynimui, plonomis kasytėmis arba , kaip akcentą, įpinant kelias neonines kasytes arba maišant šį pluoštą su kitomis spalvomis vienoje kasytėje. 

  Soft Touch dirbtinių plaukų pluoštas- 10 Eu. Pats minkščiausias, bet tuo pačiu ir tankus!, Tekstūra visiškai, kaip natūralių plaukų, tinka visų rūšių kasytėms. Galiukų užbaigimui, užtenka juos pamerkti į virintą vandenį- suminkštėja ir atrodo visiškai, kaip tikri plaukai, nesivelia ir neišsipina.

   

  Deluxe kanekalonas- 80 g.  10 Eu. Itin minkštas ir plonas, Kaip ir Soft touch pluoštas atitinka  žmogaus plauką, tačiau yra blizgesnis, labiau, kaip dažytas-tiesintas plaukas. Galiukai mirkomi karštame vandenyje ir jų nereikia deginti, dėl jo minkštumo galima kasytes pinti ne iki pat galo, tinka Pony kasytėms. Lengvai garbanojamas  ir tiesinamas, taip pat karšto vandens pagalba.

   

   

  Norint, kad kasytės atrodytu visiškai, kaip savo plaukai, galima rinktis bet kurią spalvą, tačiau plaukų viršų pinti savo plaukų spalvos arba su ja pamaišyti norimą spalvą.

   

  Daugiau informacijos- el.paštu- info@afrokasytes.lt

Registracija

Afrikietiškų kasyčių pynimas

Facebook

El.paštas: info@afrokasytes.lt
Telefonas: +370 602 72052

Lietuva, Vilnius

Rasti mus žemėlapyje

Kontaktinė forma