Plaukų pluoštas-kanekalonas

 •  

  Plaukų pluoštas iškeliavo į www.kasyciunamai.lt el. parduotuvę. 

  Nemokamos konsultacijos el.paštu- info@afrokasytes.lt / kviečiame kreiptis, dėl spalvytės pritaikymo plaukui, reikalingo pluošto kiekio ir kitų klausimų.  

  Dėl pynėjoms baigusioms mokymus, suteikiamų nuolaidų ir specialių pasiūlymų, prašome užsakymus kolkas daryti senąja tvarka, nurodant prekių kodus iš www.kasyciunamai.lt elektroninės parduotuvės.

  Boxbraiding pažodžiui neišversime, bet jo esmė- plaukų supakavimas/supynimas į kasytes.

  Tai leidžia visiškai pakeisti įvaizdį, plaukų ilgį ir spalvą per vieną dieną.

  Europietiškas plaukas yra gana plonas ir trapus, todėl be galo svarbu kasytes pinti tinkamai, naudojant kokybišką plaukų pluoštą, skirta specialiai kasyčių pynimui, kurio tekstūra, kaip natūralaus plauko, kad kasytės atrodytu, kaip plaukai, o ne kaip kasytės ant plaukų su kinietiška visai sintetine medžiaga, turinčia stiprų sintetikos kvapą ir dirginančia odą, kinietiško visai sintetinio pluošto, gamybos technologijoje naudojama labai stipri chemija, dažnai sukelianti alergines reakcijas ir neleidžiančia plaukui laisvai kvėpuoti. Visiška sintetika sausina odą ir plauką. Todėl siūlome tik kruopščiai atrinktas ir išbandytas, kokybiško pluošto rūšis.

  Nenaudojame visai sintetiniu, nekokybišku, kienietišku pluoštu ! Nors spalvos ir gali atrodyti panašios, tačiau toks pluoštas veliasi ir skiriasi nuo plauko tekstūros labai ženkliai. Prieš naudojant tokį pluoštą, būtina specialiame tirpaliuke, nukenksminti jo gamyboje naudojamą labai stiprią chemiją, kurios ir kvapas yra iškart juntamas. toks pluoštas gali ne tik sukelti, bet ir iššaukti alergiją, jo galiukų deginimas labai pavojingas kvėpavimo takams (dėl jo gamyboje naudojamos stiprios chemijos, kancerogenų). 

  Kasytėse, kokybiškas dirbtinių plaukų pluoštas atrodo visiškai identiškas plaukui. Jo būna įvairiausių spalvų, galima parinkti tokį patį, kaip ir plaukų spalva arba jo pagalba, visiškai pakeisti plaukų spalvą. Išsiplovus kasytes, šis pluoštas išdžiūsta, taip pat greitai, kaip ilgi plaukai, galima džiovinti džiovintuvu. Pinant kasytes su dirbtiniu pluoštu, galima prailginti plaukus iki liemens, netgi labai trumpus, nuo 5-7 cm. Taip pat tinka ir dredų vėlimui bei kitoms šukuosenoms.

  SVARBU:

  Dėl susiklosšiusios COVID-19 situacijos visose šalyse. Ęsant dideliam siuntų srautui ir apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas Lietuvoje gali vėluoti iki 5 dienų, o užsienio siuntos gali vėluoti ir ilgiau. 

   

   

  Apimtinis“ ombre pluoštas – Labai minkštas, plonas, labiau tinka plonoms-vidutinio storio  kasytėms, storoms kasytėms jo reikėtų labai daug. Pluošto tankis “ į sruogos apačią“ mažėja, tai leidžia nedapinti kasyčių iki galo, paliekant plonėjančią, lengvą plauko sruogą. Fiksuojamas karštu, garuojančiu vandeniu. 

   

  Ombre pluoštas

  Neoninis plaukų pluoštas – Visiškai baltos spalvos pluoštas, tamsoje ir prie uv  šviečia salotine spalva. Galiukai užbaigiami merkiant į karštą vandenį.  Šį pluoštą galima naudoti visų plaukučių pynimui, plonomis kasytėmis arba , kaip akcentą, įpinant kelias neonines kasytes arba maišant šį pluoštą su kitomis spalvomis vienoje kasytėje.  Storesnes kasytes pinant, tik su šiuo pluoštu, truputi nuslysta, todėl geriau maišyti su kitu pluoštu, kad ir tokiu pačiu baltu. 

  Soft Touch dirbtinių plaukų pluoštas 

  Pats minkščiausias, bet tuo pačiu ir tankus!, Tekstūra visiškai, kaip natūralių plaukų, tinka visų rūšių kasytėms. Galiukų užbaigimui, užtenka juos pamerkti į karštą, garuojantį vandenį- suminkštėja ir atrodo visiškai, kaip tikri plaukai, nesivelia ir neišsipina.

   

   

  Deluxe kanekalonas- 80 g.  

  Visas Deluxe pluoštas iškeliavo į www.kasyciunamai.lt el. parduotuvę.  

  Itin minkštas ir plonas, Kaip ir Soft touch pluoštas atitinka  žmogaus plauką, tačiau yra blizgesnis, labiau, kaip dažytas-tiesintas plaukas. Galiukai mirkomi karštame vandenyje ir jų nereikia deginti. Lengvai garbanojamas  ir tiesinamas, taip pat karšto vandens pagalba.

   

   

  Daugiau informacijos- el.paštu- info@afrokasytes.lt

  tel. 867024624

   

   

   

Registracija

Afrikietiškų kasyčių pynimas

Facebook

El.paštas: info@afrokasytes.lt
Telefonas: +370 670 24624

Lietuva, Vilnius

Rasti mus žemėlapyje

Kontaktinė forma