Apie kasyčių pynimą

Turbūt labiausiai moterį keičia jos nauja šukuosena. Kasytės-puikus ir nekenksmingas būdas prasiilginti plaukus, net jei jie visai trumpučiai, nuo 5 cm. ilgio, bus tankūs ir iki pat liemens. Spalvas galima rinktis pačias įvairiausias, netgi būnant briunete keletai mėnesių pabūti blondine ir nepakenkti plaukams.

Kasytės nešiojamos apie 3-5 mėnesius, priklausomai nuo plaukų augimo greičio, o priežiūra minimali, plaukai visada atrodo gražiai ir tvarkingai.

Profesionaliai pinamos kasytės, laikosi specialaus pynimo pagalba, nenaudojant jokių mazgelių, neveržiant plaukų. Nereikia naudoti cheminių priemonių, kurios gadintų jūsų plaukus. Afrikietiškų kasyčių pynimas yra ganėtinai ilgas procesas, gali užtrukti nuo 8 iki 12 valandų.

Dažniausiai jos pinamos su dirbtiniu plaukų pluoštu, kitaip dar vadinamu kanekalonu, būtent jis leidžia prailginti jūsų plaukus iki liemens ar senai svajojote apie tokį plaukų ilgį? taip pat leidžia rinktis, bet kurią plaukų spalvą, galimi įvairūs spalvų deriniai, o atrodo visiškai, kaip tikri plaukai.

Plaukučių pluošto spalvas galima išsirinkti šioje nuorodoje   , pluoštas yra užsakomas, atkeliauja per 5-7 darbo dienas.

Tikrai nevertėtų gąsdintis pasakojimų apie afrikietiškų kasyčių žalą plaukams. Tinkamai supintos, jos negadina plaukų. Po afrikietiškų kasyčių išpynimo plaukų šiek tiek iškrenta, bet iškrenta tik tie plaukai, kurie ir turėjo iškristi per tam tikrą laikotarpį, kai buvo supintos kasytės, kadangi jie buvo supinti, tiesiog negalėjo laisvai iškristi.
Priežiūra minimali, galvos dažnai plauti nereikia, pakaks ir karto per savaitę. Būtent dėl šios priežasties afrikietiškos kasytės puikiai tinka atostogoms bei visiems metų laikams, žiema jokio plaukų elektrinimosi, o ir specialių priemonių, skirtų plaukų priežiūrai neprireiks, pakaks tiesiog paprasto buteliuko šampūno.
Daugiau informacijos bei registracija el.paštu – info@afrokasytes.lt
Išskirtinė išvaizda garantuota!

Pinant kasytes svarbu, kad jos nebūtu per daug užveržtos, netemptu, nealintu plauko bei nebūtu per laisvos ir ilgai laikytusi. Taip pat svarbu, paskirstyti plaukučius kasytėms, kad neliktu”plikų odos lopinėlių”.

Kasyčių pynimo patirtis 14 m. Kasyčių pynimo patirtį geriausia vertinti pagal nuotraukas, o ne parašytus metus, jas galite apžiūrėti Supintų kasyčių galerijoje

Facebook puslapis- https://www.facebook.com/kasytesafrikietiskos

Kasytės su akmenėliais ar kristalais, gali būti pripinamos arba keičiamos.

Daugiau apie keičiamas kasytes, šioje nuorodoje

Pinant kasytes, akmenėliais ar kristalai, dažniausiai įpinami viršutinėse kasytėse arba arčiau galiukų. Juos galima plauti kartu su kasytėmis ir jie laikosi, tiek pat kiek kasytės.