Apie afrikietiškų kasyčių pynimą

 •  

  Kasytės-puikus ir nekenksmingas būdas prasiilginti plaukus, net jei jie visai trumpučiai, nuo 5-7 cm. ilgio, bus tankūs ir iki pat liemens. Spalvas galima rinktis pačias įvairiausias, netgi būnant briunete keletai mėnesių pabūti blondine ir nepakenkti plaukams.

  Kasytės nešiojamos apie 3-5 mėnesius, priklausomai nuo plaukų augimo greičio, o priežiūra minimali, plaukai visada atrodo gražiai ir tvarkingai.

  Profesionaliai pinamos kasytės, laikosi specialaus pynimo pagalba, nenaudojant jokių mazgelių, neveržiant plaukų. Nereikia naudoti cheminių priemonių, kurios gadintų  plaukus. Afrikietiškų kasyčių pynimas yra ganėtinai ilgas procesas, gali užtrukti nuo 8 iki 12 valandų.

  Pinamos su dirbtiniu plaukų pluoštu, kitaip dar vadinamu kanekalonu, būtent jis leidžia prailginti plaukus iki liemens ir leidžia rinktis, bet kurią plaukų spalvą, galimi įvairūs spalvų deriniai, o atrodo visiškai, kaip tikri plaukai.

  Plaukučių pluošto spalvas galima išsirinkti www.kasyciunamai.lt, pluoštas yra užsakomas, atkeliauja per 5-9 d.d.

  Tikrai nevertėtų gąsdintis pasakojimų apie afrikietiškų kasyčių žalą plaukams. Tinkamai supintos, jos negadina plaukų. Po afrikietiškų kasyčių išpynimo plaukų tikrai labai daug iškrenta, bet iškrenta tik tie plaukai, kurie ir turėjo iškristi per tam tikrą laikotarpį, kai buvo supintos kasytės, kadangi jie buvo supinti, tiesiog negalėjo laisvai iškristi.

  Vienintelis dalykas, kurio reikia kasyčių pynimui- sveika galvos oda, (neaktyvios žvynelinės atvėju pinti galima),  kasyčių pynimas prasideda nuo konsultacijos, galvos odos ir plauko diagnostikos, konsultacijos mokestis 30 eur, įeina į pynimo kainą, skaičiuojamas, tik  atšaukiant pynimą. 

  Priežiūra minimali, galvos dažnai plauti nereikia, pakaks ir karto per savaitę. Būtent dėl šios priežasties afrikietiškos kasytės puikiai tinka atostogoms bei visiems metų laikams, žiema jokio plaukų elektrinimosi, o ir specialių priemonių, skirtų plaukų priežiūrai neprireiks, pakaks tiesiog paprasto buteliuko šampūno.

  Pinant kasytes svarbu, kad jos nebūtu per daug užveržtos, netemptu, nealintu plauko bei nebūtu per laisvos ir ilgai laikytusi. Taip pat svarbu, paskirstyti plaukučius kasytėms, kad neliktu”plikų odos lopinėlių”.

  Dovanų kuponai- Mokymams, plaukų pluoštui, gaminiams su plaukų pluoštu, pynimo paslaugoms. Dovanų kupono sumą galima pasirinkti individualiai, galiojimo laikas – 6 mėnesiai, nuo įsigyjimo dienos, su galimybe pratesti galiojimo laiką iki 8 mėnesių.  Dovanų kuponai į pinigus nekeičiami.   

  Dėl dovanų kupono įsigyjimo, kviečiame kreiptis el.paštu- info@afrokasytes.lt 

  Instagrame- afrikietiskos_kasytes

  Facebook – kasytesafrikietiskos

   

  Daugiau informacijos bei registracija el.paštu – info@afrokasytes.lt arba tel.: 8670 24624

  Draudžiama afrokasytes.lt svetainėje paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, be afrokasytes.lt administracijos sutikimo. 

   

  Išskirtinė išvaizda garantuota!

   

Registracija

Afrikietiškų kasyčių pynimas

Facebook

El.paštas: info@afrokasytes.lt
Telefonas: +370 670 24624

Lietuva, Vilnius

Rasti mus žemėlapyje

Kontaktinė forma