Apie kasyčių pynimą

Kasytės-puikus ir nekenksmingas būdas prasiilginti plaukus, net jei jie visai trumpučiai, nuo 5 cm. ilgio, bus tankūs ir iki pat liemens. Spalvas galima rinktis pačias įvairiausias, netgi būnant briunete keletai mėnesių pabūti blondine ir nepakenkti plaukams.

Kasytės nešiojamos apie 3-5 mėnesius, priklausomai nuo plaukų augimo greičio, o priežiūra minimali, plaukai visada atrodo gražiai ir tvarkingai.

Profesionaliai pinamos kasytės, laikosi specialaus pynimo pagalba, nenaudojant jokių mazgelių, neveržiant plaukų. Nereikia naudoti cheminių priemonių, kurios gadintų  plaukus. Afrikietiškų kasyčių pynimas yra ganėtinai ilgas procesas, gali užtrukti nuo 8 iki 12 valandų.

Pinamos su dirbtiniu plaukų pluoštu, kitaip dar vadinamu kanekalonu, būtent jis leidžia prailginti plaukus iki liemens ir leidžia rinktis, bet kurią plaukų spalvą, galimi įvairūs spalvų deriniai, o atrodo visiškai, kaip tikri plaukai.

Plaukučių pluošto spalvas galima išsirinkti šioje nuorodoje, pluoštas yra užsakomas, atkeliauja per 5-8 d.d.

Tikrai nevertėtų gąsdintis pasakojimų apie afrikietiškų kasyčių žalą plaukams. Tinkamai supintos, jos negadina plaukų. Po afrikietiškų kasyčių išpynimo plaukų šiek tiek iškrenta, bet iškrenta tik tie plaukai, kurie ir turėjo iškristi per tam tikrą laikotarpį, kai buvo supintos kasytės, kadangi jie buvo supinti, tiesiog negalėjo laisvai iškristi.
Priežiūra minimali, galvos dažnai plauti nereikia, pakaks ir karto per savaitę. Būtent dėl šios priežasties afrikietiškos kasytės puikiai tinka atostogoms bei visiems metų laikams, žiema jokio plaukų elektrinimosi, o ir specialių priemonių, skirtų plaukų priežiūrai neprireiks, pakaks tiesiog paprasto buteliuko šampūno.

Pinant kasytes svarbu, kad jos nebūtu per daug užveržtos, netemptu, nealintu plauko bei nebūtu per laisvos ir ilgai laikytusi. Taip pat svarbu, paskirstyti plaukučius kasytėms, kad neliktu”plikų odos lopinėlių”.

Kasyčių pynimo patirtis 14 m. Kasyčių pynimo patirtį geriausia vertinti pagal nuotraukas, jas galima apžiūrėti Supintų kasyčių galerijoje

Facebook puslapis- https://www.facebook.com/kasytesafrikietiskos

Kasytes galima papuošti  įvairiais papuošalais, juos galima apžiūrėti   šioje nuorodoje

Daugiau informacijos bei registracija el.paštu – info@afrokasytes.lt arba tel- 860 272 052
Išskirtinė išvaizda garantuota!